Vážení zákazníci, tento týden, tedy do 9.6. je možný osobní odběr pouze do 14.30 hodin.

Veganská přírodní bělicí zubní pasta nanoSPACE Cosmetics 125 ml

269 Kč
Skladem (>5 ks)

 

Šetřete přírodu každý den čištěním zubů. Veganská přírodní (99 %) bělicí zubní pasta s dezinfekčními a protizánětlivými účinky. Obsahuje hydroxyapatit, formu vápenatého minerálu, která pomáhá bojovat proti zubnímu kazu. Používáním pasty od nanoSPACE Cosmetics šetříte planetě CO2. Pasta je vyrobená na principu cirkulární kosmetiky. V produktech značky nanoSPACE Cosmetics je využíván přírodní polymer P3HB, který díky svým vlastnostem funguje jako náhrada syntetických surovin, které zatěžují přírodu i člověka.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní bělící pasta obsahuje Hydroxyapatit, což je forma vápenatého minerálu apatitu, který je v přírodě hojně rozšířen v celé škále barev. Z hydroxyapatitu jsou také z převážné části tvořeny lidské kosti a zuby. Mezi jeho výhody patří tedy to, že je zcela biokompatibilní a netoxický. V  zubních pastách velmi přispívá k péči o zuby, jelikož jim dodává minerály (vápník a fosfor), čímž posiluje zubní sklovinu, vyhlazuje povrch zubu a ve výsledku jsou zuby také bělejší.

ÚČINKY:

 • Posiluje zubní sklovinu a dodává minerály.
 • Obsahuje výtažky hřebíčku a máty.
 • Veganské složení bez fluoridu, vhodná i pro citlivé zuby.
 • Pouze přírodní sladidla.
 • Založená na vědecké studii.
 • Pro děti od 6 let.
 • Bez mikroplastů, bez hlinikových solí, bez parabenů
 

 


 

INFORMACE KE SLOŽENÍ 

BĚLÍCÍ UČINKY PŘÍRODNÍ PASTY ZAJIŠTUJE KOMBINACE HYDROXYAPATITU A UHLIČITANU VÁPENATÉHO:

 • Kombinace těchto dvou složek v pastě je téměř identická se zubní sklovinou.
 • Obnovuje obsah vápníku a fosforu, což vede k tvrdším, hladším a bělejším zubům.
 • Remineralizuje a opravuje počáteční defekty skloviny až o 65 % už po 6 dnech.
 • Vytvrzuje sklovinu v průměru o 65%.
 • Při používání 3x denně po dobu 30 dnů prokazatelně bělí zuby o 1 až 1,4 odstínu.

Hřebíček se do pasty přidává, aby preventivně působil proti citlivosti zubů. Pravidelné čištění zubů veganskou přírodní bělicí zubní pastou s hřebíčkem může usnadnit přirozenou úlevu od citlivých zubů, navíc pomáhá chránit dásně a udržovat zuby zdravé a silné. 

V bělicí zubní pastě nanoSPACE Cosmetics je využíván přírodní polymer P3HBkterý díky svým vlastnostem funguje jako náhrada syntetických surovin, které zatěžují přírodu i člověka. Jde o přírodní látku, která se získává pomocí české technologie HYDAL, kdy za pomocí bakterií přeměňuje použitý přírodní olej na přírodní biomateriál P3HB. Jedná se o látku, která je plně rozložitelná v přírodě tzv. biodegradabilní, biokompatibilní a netoxická.

JAK POUŽÍVAT

POUŽITÍ: 

Na kartáček naneste malé množství pasty o velikosti hrášku a čistěte zuby po dobu 2-3 minut. Opakujte 2x denně.

INFORMACE O ZNAČCE

nanoSPACE Cosmetics je ryze česká značka kosmetiky, která se zabývá výrobou a vývojem ekologických produktů založených na dlouhodobém vědeckém výzkumu. Vychází z přírody a pro výrobu používá pokročilé technologie, které vedou k téměř bezodpadové výrobě. Při vývoji a výrobě používá pouze takové látky, které jsou šetrné k člověku i k přírodě.  

nanoSPACE Cosmetics vyrábí cirkulární kosmetické produkty. Při výběru surovin myslí nejen na účinnost a šetrnost vůči lidem a pokožce, ale zohledňují také šetrnost k přírodě. Proto v produktech nanoSPACE Cosmetics najdete cirkulární ingredience vyrobené na principech oběhového hospodářství, které nezatěžují přírodu. Zdroje surovin jsou omezené. Již jednou použité suroviny mohou sloužit jako zdroje pro vznik nových produktů

SLOŽENÍ / INCI

Aqua, Calcium Carbonate, Glycerin - Glycerin, Zea Mays Starch, Xylitol, Hydroxyapatite, Polyhydroxybutyrate, Pentylene Glycol, Xanthan Gum, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Stevia Rebaudiana Leaf Extract, Menthol, Mentha Piperita Oil, Citrus Sinensis Peel Oil Expressed, Eugenia Caryophyllus Flower Oil, Limonene, Eugenol, Citric Acid, Hydal PHA, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Chloride 

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE / UCHOVÁVÁNÍ PRODUKTU

SKLADOVÁNÍ:  SKLADOVÁNÍ NA SUCHÉM MÍSTĚ
POUŽITÍ:  VÝROBEK JE URČEN KE KAŽDODENNÍMU POUŽITÍ PRO DOSPĚLÉ I DĚTI OD 6 LET
VÝROBCE:   nanoSPACE s.r.o.
OBSAH:  125 ml

 


 

Veganská přírodní bělicí zubní pasta nanoSPACE Cosmetics 125 ml

Veganské

Toto logo označuje výrobek, kde žádná ze složek tohoto produktu není živočišného původu a rovněž splňuje kritéria zákazu testování na zvířatech ve všech fázích jeho výroby.
Veganská přírodní bělicí zubní pasta nanoSPACE Cosmetics 125 ml

Certifikovaný produkt

Každý výrobek disponuje potřebnými certifikáty pro uvedení na trh. Asociace nanotechnologického průmyslu jde ještě o krok dál a poskytuje také nepovinné testy z dalších renomovaným laboratoří a interních testů, dokládající kvalitu daného produktu.
Veganská přírodní bělicí zubní pasta nanoSPACE Cosmetics 125 ml

Největší prodejce nano výrobků

Společnost je zakládajícím členem Asociace nanotechnologického průmyslu ČR a v České republice patří mezi prodejce s největší výběrem certifikovaných výrobků s českou nanovlákennou membránou. 
Veganská přírodní bělicí zubní pasta nanoSPACE Cosmetics 125 ml

Česká výroba

Česká značka zakládající si na budování lokální výroby tak, aby celý výrobní proces probíhal v Česku. Záměrem je vysoká kvalita a investice nejen do vlastní ekonomiky, ale snižováním uhlíkové stopy i do přírody kolem nás.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz